Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Reference

PODOest

Reservanto mi ušetřilo 80 % telefonování a přineslo mnoho nových klientů. Vše je online, nemusíte si stahovat žádnou aplikaci. Klient si sám může udělat rezervaci a také si ji sám zrušit, není tedy třeba žádné vaší účasti. Všichni pracovníci vidí do kalendáře všude tam, kde je internet.

Přečíst si více o PODOest

Phenomenal Barber Shop

Reservanto je pro nás jako virtuální recepční, která je navíc zcela spolehlivá. Denně nám ušetří 2-3 hodiny telefonování, což může být odhadem až 15 tisíc měsíčně. Předplatné za Reservanto je tak vzhledem k úspoře pro nás zanedbatelný výdaj.

Přečíst si více o Phenomenal Barber Shop

Refresh Therapy

Reservanto nám šetří několik hodin týdně. Při práci nemusíme zvedat telefony a v pauze se můžeme v klidu najíst. Dříve jsem rezervace řešila až po pracovní době, při masáži to prostě nešlo. Naši zákazníci se navíc mohou zarezervovat i večer.

Přečíst si více o Refresh Therapy

NEA Beauté

Vývojářům Reservanta jsme pomáhali se zaměřením Krása a péče, třeba s funkcí sdílení prostor více pracovníky. Salón jsme tak otevírali rovnou s Reservantem a ulehčili život sobě i našim klientům. Systém nám šetří čas, protože 50% lidí se rezervuje online.

Přečíst si více o NEA Beauté

Zadejte text

Zadejte text

Zadejte text

Zpět do hlavního menu