Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Profesionální služby

 • Konzultace
 • Poradenství
 • Pneuservis
 • STK
 • Veterinární kliniky
 • Cykloservis
 • Salony pro domácí mazlíčky
 • Úklid
 • a další...

veterina_intro

Jak Reservanto pomáhá ve vašem oboru?

Banner profesionální služby

S Reservantem

 • zvýšíte kvalitu svých služeb
 • zvýšíte loajalitu svých zákazníků
 • získáváte i pokladní systém POSKA
 • se nestaráte o rušení a změny termínů

Přednosti Reservanta

Jaké jsou jedinečné výhody Reservanta?

Rezervační systém pracuje za vás

Reservanto vám ušetří čas, který jste trávili vyřizováním telefonátů a opakujícími se každodenními činnostmi. Už nemusíte odbíhat od rozdělané práce, zákazníci se zarezervují sami. Rezervační formulář graficky přizpůsobený vašim barvám je integrovaný přímo do vašeho webu, takže zákazník není zmaten kvůli přesměrování na cizí web.

Rezervační systém

Změny termínů přenechte systému

Pokud klientům "něco vlezlo" do naplánovaného termínu,  mohou si ho sami přeplánovat nebo zrušit. Vy se tak zbavíte hledání nových termínů, škrtání a přepisování v kalendáři. Reservanto tak slouží oběma stranám jako flexibilní elektronický diář. Ovšem s pravidly, která mu nastavíte.

Změny termínů

Rezervace i mimo pracovní dobu

Mnoho lidí nemá možnost si domluvit termín návštěvy během vaší pracovní doby, jelikož ve stejnou dobu též pracují. Dejte jim možnost udělat si rezervaci z pohodlí domova kdykoliv, třeba i o půlnoci.

Rezervace mimo pracovní dobu

Google kalendář, Outlook a další

Synchronizujte si veškeré termíny a rezervace do svých počítačových nebo mobilních kalendářových aplikací. Budete tak mít přehled o všech vašich soukromých i pracovních činnostech na jednom místě. Stejně jako vaši zákazníci, kteří s potvrzením rezervace obdrží i odkaz na vložení termínu do svých kalendářů.

Synchronizace

Snižte počet zapomnětlivců díky SMS připomínkám

Stává se vám, že zákazník zapomene na rezervovanou službu? Už jste si spočítali, o kolik peněz takto měsíčně přijdete? Reservanto vám počet zapomnětlivců minimalizuje díky SMS připomínkám, které mohou vaši zákazníci dostat např. hodinu před termínem.

SMS připomínky

FAQ

Na co se nás často ptáte

Na trhu je mnoho rezervačních systémů, ale ty nejlepší vám nabídnou kromě správy rezervací i marketingové služby, pokladní systém, správu ekonomiky vašeho podniku a mnoho nástrojů pro automatizaci běžných každodenních činností. Je také velmi důležité, aby byl rezervační systém schopen přizpůsobit se vašim individuálním požadavkům a situacím.

Reservanto má různé varianty, které se liší množstvím funkcí a počtem zdrojů/provozoven/zaměření. Jejich porovnání můžete vidět v našem Ceníku.

Účet si založíte na pár kliknutí zde na našem webu. Nastavení bývá zpravidla velmi jednoduché, budete-li však potřebovat pomoc, společně jej s vámi nastavíme a pomůžeme i s vložením rezervačního formuláře na vaše webové stránky.

Zpět do hlavního menu