Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Zdravotnictví

 • Testování na Covid-19
 • Fyzioterapie
 • Psychologické služby
 • Očkování
 • Lékařské kliniky
 • Optiky
 • Ambulantní ordinace
 • Zubní ordinace

 

zdravotnictví_intro

Jak Reservanto pomáhá ve vašem oboru?

Banner zdravotnictví

S Reservantem

 • se nestaráte o rušení a změny termínů
 • zvýšíte kvalitu svých služeb
 • snadno evidujete návštěvy a poznámky
 • můžete ukládat přílohy do karty klienta

Přednosti Reservanta

Jaké jsou jedinečné výhody Reservanta?

Změny termínů přenechte systému

Pokud klientům "něco vlezlo" do naplánovaného termínu,  mohou si ho sami přeplánovat nebo zrušit. Vy se tak zbavíte hledání nových termínů, škrtání a přepisování v kalendáři. Reservanto tak slouží oběma stranám jako flexibilní elektronický diář. Ovšem s pravidly, která mu nastavíte.

Změny termínů

Rezervace i mimo pracovní dobu

Mnoho lidí nemá možnost si domluvit termín návštěvy během vaší pracovní doby, jelikož ve stejnou dobu též pracují. Dejte jim možnost udělat si rezervaci z pohodlí domova kdykoliv, třeba i o půlnoci.

Rezervace mimo pracovní dobu

Evidujte návštěvy a lékařské zprávy

Do karty klienta si můžete psát poznámky, které využijete při další návštěvě. Stejně tak je možné vést každému evidenci návštěv, ukládat je jako PDF nebo tisknout. Další možností je pak ukládání jakýchkoliv dalších příloh do karty každého klienta.

Evidence

Rychlé a diskrétní odbavení klienta

Obslužte velké množství klientů v krátkém čase pomocí kódu v SMS nebo QR kódu rezervace.  Klienta se tak nemusíte ptát na jméno a dohledávat ho v systému. Stačí když nadiktuje obsluze kód z SMS nebo ukáže QR kód, který obsluha "pípne" čtečkou a Reservanto vše dohledá.

Odbavení klienta

Snižte počet zapomnětlivců díky SMS připomínkám

Stává se vám, že klient zapomene na rezervovaný termín? Váš kalendář je přitom nabitý k prasknutí a ještě byste pro něj měli najít náhradní termín.  Reservanto vám počet zapomnětlivců minimalizuje díky SMS připomínkám, které mohou vaši klienti dostat např. hodinu před termínem.

SMS_zdravotnictvi

FAQ

Na co se nás často ptáte

Na trhu je mnoho rezervačních systémů, ale ty nejlepší vám nabídnou kromě správy rezervací i marketingové služby, pokladní systém, správu ekonomiky vašeho podniku a mnoho nástrojů pro automatizaci běžných každodenních činností. Je také velmi důležité, aby byl rezervační systém schopen přizpůsobit se vašim individuálním požadavkům a situacím.

Reservanto má různé varianty, které se liší množstvím funkcí a počtem zdrojů/provozoven/zaměření. Jejich porovnání můžete vidět v našem Ceníku.

Účet si založíte na pár kliknutí zde na našem webu. Nastavení bývá zpravidla velmi jednoduché, budete-li však potřebovat pomoc, společně jej s vámi nastavíme a pomůžeme i s vložením rezervačního formuláře na vaše webové stránky.

Zpět do hlavního menu