Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Reservanto na míru

 

Navrhli jsme náš rezervační systém tak, aby se dobře používal lidem v různých oborech podnikání. Pokud však máte specifické požadavky, připravili jsme pro vás mnoho možností, jak chování Reservanta upravit podle vašich představ.

Reservanto lze využít jako platformu, na které lze postavit komplexní řešení na míru. Chcete-li probrat, zda je náš systém vhodný právě pro vás, kontaktujte nás na telefonu +420 739 936 494 nebo e-mailu obchod@reservanto.cz.

Editor e-mailových a SMS šablon

Pomocí pokročilého editoru šablon můžete upravit obsah všech e-mailových a SMS zpráv, které Reservanto odesílá. Kromě běžného vkládání obsahu můžete využít náš skriptovací jazyk. Šablony tak mohou obsahovat i logické podmínky (např. „pokud obsahuje rezervovaná služba slovo ONLINE, zobrazí se odstavec popisující přihlášení k videohovoru“) a měnit svůj obsah dynamicky podle aktuální situace.

Možnosti editoru detailněji popisujeme v našem článku zde: Editor šablon zpráv

Editor-šablon-zpráv

Vizuální úpravy rezervačního formuláře

V administraci můžete provádět základní nastavení barev, nahrání vlastního loga, zvolit způsob zobrazení volné kapacity u skupinových hodin.

Kromě toho můžete i zvolit chování rezervačního procesu. Např.:

 • předvybrat zdroj a službu, takže zákazníkovi se zobrazí rovnou výběr termínu
 • nasměrovat rezervační formulář na konkrétní skupinovou lekci
 • vybrat pouze konkrétní zaměření a ostatní skrýt
 • vybrat konkrétní provozovnu
 • apod.

Lze i na některá místa v rezervačním formuláři vkládat různé texty a grafiku. To už vyžaduje osobní zásah a aktivní placenou variantu. V případě zájmu kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Chcete-li mít zcela vlastní rezervační formulář, i to není problém. Můžete si naprogramovat vlastní pomocí našeho Reservanto API.

BookNow

Reservanto API

Nestačí-li vám základní možnosti úprav systému, připravili jsme pro vás API rozhraní. Můžete si tak svůj Reservanto účet ovládat vzdáleně, popř. jej propojit s dalšími nástroji, ať už pomocí vlastních vývojářů nebo vývojářů třetí strany.

Nemáte-li vlastní vývojáře, ozvěte se našemu obchodnímu oddělení (obchod@reservanto.cz, +420 739 936 494), rádi vám doporučíme některé z našich softwarových partnerů.

Ukázkové kódy: github.com/reservanto

Dokumentace: api.reservanto.cz/help

Reservanto API je k dispozici majitelům účtu ve variantě Premium, popř. našim softwarovým partnerům.

Editor-šablon-zpráv

Úpravy chování Reservanta pomocí pluginů

Občas jsou zapotřebí úpravy, které nelze provést externím vývojářem. V takovém případě jsme schopni tuto část úprav provést sami vytvořením tzv. pluginu. Mezi realizované úpravy chování na míru můžeme zmínit např.:

 • speciální dynamický výpočet ceny rezervace
 • automatické hromadné vytvoření více rezervací podle zakoupené permanentky
 • omezení volby termínů v rezervačním formuláře podle pravidel
 • vlastní pravidla umožnění rezervací (např. rezervace Kurzu B až po absolvování Kurzu A)
 • přidání vlastních reportů do záložky Statistiky
 • vlastní speciální exporty
 • napojení na e-žádanku přímo v okně rezervace
 • speciální pohledy v administraci
 • a mnoho dalších úprav

Plugin

Zpět do hlavního menu