Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Vzdělávání

 • Kurzy
 • Školení
 • Třídní schůzky
 • Hlídání dětí
 • Konzultace
 • Poradenství
 • Online lekce
 • a další...

vzdelavani_intro

Jak Reservanto pomáhá ve vašem oboru?

Banner vzdělávání

S Reservantem

 • máte zaplaceno předem
 • nemusíte hlídat kapacitu termínu
 • máte zajištěn seznam náhradníků
 • můžete školit a konzultovat online

Přednosti Reservanta

Jaké jsou jedinečné výhody Reservanta?

Odbavte klienty během vteřiny​

Obslužte velké množství účastníků v krátkém čase pomocí kódu v SMS nebo QR kódu rezervace.  Klienta se tak nemusíte ptát na jméno a dohledávat ho v systému. Stačí když nadiktuje obsluze kód z SMS nebo ukáže QR kód, který obsluha "pípne" čtečkou a Reservanto vše dohledá.

Odbavení klientů

Snižte počet zapomnětlivců díky SMS připomínkám

Stává se vám, že zákazník zapomene na rezervovanou lekci? Nedorazí a pak chce po vás videozáznamy, prezentace nebo dokonce náhradní termín? Reservanto vám počet zapomnětlivců minimalizuje díky SMS připomínkám, které mohou vaši zákazníci dostat např. hodinu před termínem.

SMS připomínky

Nechte si zaplatit předem

Vypsali jste termín kurzu nebo školení a chcete mít jistotu, že jsou registrace závazné? Nechte si je zaplatit předem jako jste to jistě dělali i doposud. Zákazník má možnost provést platbu kartou, převodem či třeba bitcoinem. A vy víte, že na akci neproděláte.

Platba předem

Google kal​endář, Outlook a další

Synchronizujte si veškeré termíny a rezervace do svých počítačových nebo mobilních kalendářových aplikací. Budete tak mít přehled o všech vašich soukromých i pracovních činnostech na jednom místě. Stejně jako vaši zákazníci, kteří s potvrzením rezervace obdrží i odkaz na vložení termínu do svých kalendářů.

Google kalendář

Propojte se přes videokonference

Chcete se s klienty setkat online? Z předchozích let už víme, že vzdělávat se, konzultovat nebo jít na třídní schůzku jde i přes obrazovku. Reservanto vám naplánuje online schůzku a v potvrzení rezervace pak na ni pošle klientovi odkaz.

Videokonference

FAQ

Na co se nás často ptáte

Na trhu je mnoho rezervačních systémů, ale ty nejlepší vám nabídnou kromě správy rezervací i marketingové služby, pokladní systém, správu ekonomiky vašeho podniku a mnoho nástrojů pro automatizaci běžných každodenních činností. Je také velmi důležité, aby byl rezervační systém schopen přizpůsobit se vašim individuálním požadavkům a situacím.

Reservanto má různé varianty, které se liší množstvím funkcí a počtem zdrojů/provozoven/zaměření. Jejich porovnání můžete vidět v našem Ceníku.

Účet si založíte na pár kliknutí zde na našem webu. Nastavení bývá zpravidla velmi jednoduché, budete-li však potřebovat pomoc, společně jej s vámi nastavíme a pomůžeme i s vložením rezervačního formuláře na vaše webové stránky.

Zpět do hlavního menu