Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Kultura a volný čas

 • Výtvarné kurzy
 • Únikové místnosti
 • Pronájem vybavení
 • Focení
 • Jednorázové události
 • Prohlídky
 • a další...

volny cas_intro

Jak Reservanto pomáhá ve vašem oboru?

Banner kultura

S Reservantem

 • si plánujete pracovní dobu dle potřeby
 • přijímáte rezervace kdykoliv
 • máte služby zaplaceny předem
 • zvýšíte kvalitu svých služeb

Přednosti Reservanta

Jaké jsou jedinečné výhody Reservanta?

Služby na hodinu, ale i na pár dní

Naplánujte si pracovní dobu "od - do" nebo si určete, v které hodiny nebo časové bloky k vám mohou zákazníci zavítat. Můžete provozovat aktivity a pořádat různé činnosti na pár hodin, ale i půjčovat sportovní vybavení nebo třeba obytné karavany na několik dní.

Plánování

Rezervační systém pracuje za vás

Reservanto vám ušetří čas, který jste trávili vyřizováním telefonátů a opakujícími se každodenními činnostmi. Už nemusíte odbíhat od rozdělané práce, zákazníci se zarezervují sami. Rezervační formulář graficky přizpůsobený vašim barvám je integrovaný přímo do vašeho webu, takže zákazník není zmaten kvůli přesměrování na cizí web.

Rezervační systém

Reservanto vám přivede až o 30 % více zákazníků

Přibližně 30 % všech rezervací je vytvořeno mimo pracovní dobu. Pokud se k vám nyní nemohou zákazníci zarezervovat třeba v sobotu v noci, pak přicházíte o spoustu peněz.

Více zákazníků

Nechte si zaplatit předem

Poskytujete službu nebo půjčujete třeba sportovní vybavení a chcete mít jistotu, že jsou rezervace závazné? Nechte si je zaplatit předem! Zákazník má možnost provést platbu kartou, převodem či třeba bitcoinem. A vy máte jistý příjem.

Platba předem

Snižte počet zapomnětlivců díky SMS připomínkám

Stává se vám, že zákazník zapomene na rezervovaný termín? Už jste si spočítali, o kolik peněz takto měsíčně přijdete? Reservanto vám počet zapomnětlivců minimalizuje díky SMS připomínkám, které mohou vaši zákazníci dostat např. hodinu před termínem.

SMS připomínky

FAQ

Na co se nás často ptáte

Na trhu je mnoho rezervačních systémů, ale ty nejlepší vám nabídnou kromě správy rezervací i marketingové služby, pokladní systém, správu ekonomiky vašeho podniku a mnoho nástrojů pro automatizaci běžných každodenních činností. Je také velmi důležité, aby byl rezervační systém schopen přizpůsobit se vašim individuálním požadavkům a situacím.

Reservanto má různé varianty, které se liší množstvím funkcí a počtem zdrojů/provozoven/zaměření. Jejich porovnání můžete vidět v našem Ceníku.

Účet si založíte na pár kliknutí zde na našem webu. Nastavení bývá zpravidla velmi jednoduché, budete-li však potřebovat pomoc, společně jej s vámi nastavíme a pomůžeme i s vložením rezervačního formuláře na vaše webové stránky.

Zpět do hlavního menu