Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Reference

Body Body

Po zkušenosti s americkým systémem jsme si od Reservanta slibovali lepší adaptaci na české prostředí a online nákupy včetně specifických úprav pro náš business, což vše splnilo. Nejvíce oceňujeme manažerské reporty, automatické emaily a zasílání SMS.

Přečíst si více o Body Body

Aréna 68

K Reservantu jsme přešli z jednoduchého systému a najednou získali mnoho funkcí, historii, statistiky, správu zákazníků. Prostě přehled o celém byznysu. Společně jsme vyladili složitá nastavení a kdykoliv jsem zavolala, dostala jsem super servis. Úspora času je nepopsatelná, bez RS to prostě dělat nejde.

Přečíst si více o Aréna 68

Elite Hockey

Po řešení tužka-papír jsme přemýšleli, jak si usnadnit práci. S Reservantem máme zaplaceno předem, víme, kolik přijde dětí na trénink a tomu přizpůsobíme počet trenérů. Systém nám tak šetří peníze, ale hlavně čas. Navíc má úžasný support, který se vším poradí.

Přečíst si více o Elite Hockey
Zpět do hlavního menu