Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Ochrana osobních údajů

Přeskočit k hlavnímu obsahu

Reference

Základní škola Lesní, Liberec

Reservanto využíváme k rezervaci termínů individuálních třídních schůzek. Na webových stránkách jednotlivých tříd zobrazíme rodičům dva týdny před zahájením schůzek odkaz na registrační formulář. Vaší zásluhou se nám podařilo zjednodušit organizaci schůzek rodičům i našim zaměstnancům.

Přečíst si více o Základní škola Lesní, Liberec

MyOnlineTeacher.cz

Mít rezervační systém byl základ mého podnikání již od začátku. Před Reservantem jsme si vše vedli jen v Excelu. Při výběru systému před 4 lety pro mě bylo důležité, že Reservanto jako jediné z českých rezervačních systémů podporovalo platby kartou.

Přečíst si více o MyOnlineTeacher.cz

ČEZ, a.s.

Hledali jsme řešení mimo naše systémy na rezervaci školení, testování a očkování. Reservanto je jednoduché, rychlé a flexibilní řešení, které šetří práci zejména při hromadnějších rezervacích. Pokrývá nám i externí zaměstnance a šetří spoustu času.

Přečíst si více o ČEZ, a.s.
Zpět do hlavního menu